خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
مقالات و تجربیات

مقالات و تجربیات

نکاتی در مورد نگهداری تردمیل

تردمیل به علت اینکه دستگاهی است الکترونیکی - مکانیکی ، به همین علت باید در نگهداری این دستگاه دقت زیادی نمود تا به دستگاه آسیبی نرسد.

حتما برای دستگاه خود از محافظ برق استفاده کنید تا از نوسانات احتمالی در برق شهر و آسیب دیدن تردمیل جلوگیری کنید.

مکان گذاشتن دستگاه حتما کاملا صاف و بدون شیب باشد زیرا اولا کاربر برای استفاده از دستگاه دچار مشکل نشود و ثانیا با کج بودن دستگاه حتما تنظیم تسمه دستگاه بهم میخورد و کاربر مجبور می شود تسمه دستگاه را تنظیم کند در غیر اینصورت اگر کاربر به این طریق ادامه دهد باعث آسیب دیدن تسمه و یا پاره شدن آن میگردد همچنین برای اطلاع از نحوه تنظیم تسمه دستگاه به قسمت تنظیم تسمه تردمیل در صفحه اصلی مراجعه فرمایید.

برای استفاده از دستگاه ابتدا دکمه استارت را زده و پس از حرکت کردن تسمه نقاله سپس به روی تسمه رفته و از دستگاه استفاده کنید زیرا در لحظه استارت اولیه که موتور به انرژی زیادی احتیاج دارد تا حرکت کند وزن کاربر نیز به سنگینی تسمه اضافه میگردد و باعث می شود موتور در لحظه استارت بار زیادی را تحمل کند که این امر در دراز مدت باعث ایجاد خرابی در موتور میگردد.

در لحظه استارت اولیه دستگاه شیب دستگاه صفر می باشد حال اگر کاربر می خواهد از شیب دستگاه استفاده کند بهتر است یک درجه به یک درجه به دستگاه شیب دهد و از زدن ضربات محکم در هنگام شیب دار بودن دستگاه خوداری کند چوب باعث آسیب دیدن و شکسته شدن موتور شیب و یا شاسی دستگاه می شود.

از کلید ایمنی دستگاه حتما استفاده کنید چون در زمان های بحرانی بسیار کارایی دارد و به کمک کاربرمی آید و ازآسیب دیدن کاربر جلوگیری می کند.

روغنکاری دستگاه را حتما جدی بگیرید و عدم روغنکاری دستگاه باعث اسیب رساندن جدی به تسمه نقاله و موتور دستگاه می شود. برای چگونگی صحیح روغنکاری دستگاه به قسمت روغنکاری تردمیل مراجعه فرمایید.

حتما به مشخصات وزن کاربری تردمیل دقت نمایید چون استفاده کاربر با وزن بیشتر از حد تردمیل باعث سوختن موتور دستگاه می شود.