خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
نحوه روغن کاری تردمیل

نحوه روغن کاری تردمیل

روش روغنکاری تردمیل
با استفاده از آچار آلن که همراه تردمیل است که عموما" سایز 6 مورد استفاده قرار می گیرد پیچ های رگلاژ انتهای تردمیل را هر کدام 10 دور در جهت خلاف حرکت عقربه های ساعت بگردانید . توجه داشته باشید که پیچ سمت چپ و راست هر کدام باید 10 دور شل شود ،تا دست زیر تسمه برود.


ابتدا به وسیله سرنگی که در بسته موجود است 3 میلی لیتر روغن سلیکون باگرید 1000 که در ظرف دکتر تردمیل را در سرنگ بکشید سپس شلنگ مخصوص را به سرنگ متصل کرده و عمل روغنکاری انجام دهید .دقت نمایید روغنکاری باید در وسط تردمیل و به صورت زیک زاک انجام شود نه در کناره ها زیرا وقتی دستگاه روشن شد روغن در سطح به طور یک نواخت پخش گردد، و این روغن باید به اندازه ای باشد که سطح تخته زیر تسمه لغزنده شود و نباید به اندازه ای زیاد باشد که روغن از تردمیل بریزد . روغن را باید کاملا" روی سطح تخته تردمیل پخش گردد تا در مناطقی که پا روی تسمه قرار می گیرد استحکاک کم شود . پس از اتمام کار باید تسمه را در وسط غلطک قرار دهید و پیچ های ریگلاژ را مجدا" در جهت عقربه ساعت بچرخانید . به همان مقدار 10 دور باید سفت شود .و دستگاه را برای مدت 3 الی 5 دقیقه روشن کنید تا روغن در سطح کامل پخش شود.

نکته مهم :

اکثرا کاربران وقتی دارند روغنکاری انجام می دهند به اشتباه با دست و بازحمت فراوان نوار را میچرخانند که این کار علاوه بر زحمت زیاد کار درستی نیست. شما فقط کافیست بعد از روغن کاری و محکم کردن نوار نقاله دستگاه را به مدت 3 الی 5 دقیقه روشن بگذارید و از رفتن روی دستگاه پرهیز کنید تا روغن در سطح دستگاه به صورت یکنواخت پخش گردد.