خرید بک لینک از فروشگاه ساز 8 لوگو دیزاین خرید چراغ قوه چراغ قوه RL 330 T6 چراغ قوه
حذف در پنل کاربری [X]
روغن مخصوص تردمیل

روغن مخصوص تردمیل

*** ارســـال رایـگـــان بـه تمـام نـــقـاط ایــــران ***

$$$ قیمت بسیار عالی و مناسب $$$

### کیفیت تضمینی و قابل برگشت در صورت عدم رضایت ###

@@ابتدا محصول را دریافت کنید و سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید.@@


جلوگیری از عواملی که منجر به خرابی و نیاز به تعمیر تردمیل می شوند بسیار آسان است.

متاسفانه در میان افرادی که از تردمیل استفاده می کنند ، نیاز به مراقبت و تعمیر در شرایطی احساس می شود که صدمه شدیدی به اکثر اجزا و قطعات تردمیل وارد شده است.

اکثر این صدمات تنها با رعایت کردن این چند نکته قابل پیشگیری است:

از موارد مهم و اساسی که درصد بسیار زیادی از کاربران از آن اطلاع ندارند استفاده از روغن سیلیکون برای لغزنده کردن سطح زیر نوار نقاله تردمیل است. در اکثر اوقات کاربران از روغن های خوراکی و یا روغن صنعتی و حتی گریس برای اینکار استفاده میکنند .

اگر شما از روغنی غیر از سیلیکون حتی برای یک بار استفاده کرده اید ، قطعا نوار نقاله باید تعویض شود. چون پاک کردن این روغن ها به راحتی امکان پذیر نیست و روغن استفاده شده به الیاف سطح زیر نوار نقاله ( تسمه ) تردمیل نفوذ کرده و از بین بردن اثرات آن مانند تشدید اصطکاک بین نئار نقاله تاثیری ندارد، بلکه باعث افزایش چسبندگی و اصطکاک شده و حرارت تولید شده به دلیل این چسبندگی باعث فرسوده شدن نوار می شود. این افزایش اصطکاک همچنین باعث تحمیل نیروی منفی به موتور تردمیل شده و با عبور جریان الکتریسیته بیش از حد مجاز سیم پیچ داخل موتور شروع به فرسوده شدن می کند.

با ادامه این روند آسیب به موتور و سوختن آن اجتناب ناپذیر است و در این صورت باید به فکر یک موتور جدید با هزینه های سرسام آور بود.مشکلاتی که برای موتور بوجود میآید به صورت پیوسته بر روی برد درایور و قطعات الکترونیکی آن تاثیر منفی می گذارد و در مدت کوتاهی موجب سوختن آن نیز میگردد.

متاسفانه تعداد کاربرانی که با روغن کاری تردمیل و نوع روغن آن آشنا باشند بسیار کم است و اطلاعات درست و کاملی در این باره ندارند.بسیاری از موارد خرابی تردمیل رابطه مستقیم با این موضوع دارد.

ما با پیشنهاد این روغن که از غلظت بالایی برای بازدهی بهتر و طولانی تر است را به شما پیشنهاد میکنیم.

در قسمت صفحات جانبی میتوانید نحوه صحیح روغن کاری نوار نقاله را مشاهده کنید.

نحوه سفارش :

بعد از تایید سفارش نشانی دقیق پستی به همراه کدپستی و شماره تماس را در قسمت مربوطه ثبت نمایید تا همکاران ما سفارش شما را آماده ارسال و تحویل پست نمایند.

تذکر : عدم درج هر یک از موارد خواسته شده باعث لغو سفارش می شود.

ابتدا محصول را دریافت کنید و سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید.*** ارســـال رایـگـــان بـه تمـام نـــقـاط ایــــران ***

$$$ قیمت بسیار عالی و مناسب $$$

### کیفیت تضمینی و قابل برگشت در صورت عدم رضایت ###برچسب ها: خانه تردمیل , تردمیل , روغن مخصوص تردمیل , روغن تردمیل , خرید روغن تردمیل , فروش روغن تردمیل , خرید روغن مخصوص تردمیل , فروش روغن مخصوص تردمیل , روغنکاری ت ,
300000 تومان